KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 8792376
nr 879 2376
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Tusch, Robert Högfeldt (1894-1986), 31 x 49, Kurtisaner
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:09:36
25/2 23:22:33
150 kr
25/2 23:36:35
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt